جهت عضویت در وبسایت کوی هنر، می بایست از بخش ثبت نام که در صفحه اصلی سایت قرار دارد اقدام کنید. بعد از ثبت نام اولیه، بلافاصله وارد صفحه امکانات کاربری خواهید شد. در این صفحه کلیه امکانات سایت در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
جهت ایجاد صفحه اختصاصی در بانک اطلاعات هنرمندان ایران، بر روی دکمه «ایجاد صفحه اختصاصی (پروفایل)» کلیک کنید. وارد صفحه تکمیل اطلاعات می شوید و مشخصات خود را بر اساس آیتم های مشخص شده وارد کنید. انتهای این صفحه دکمه «افزودن عکس» وجود دارد که با کلیک بر روی این دکمه می توانید تصاویر مورد نظر خود را اضافه کنید. توجه داشته باشید که تصویر اولی که اضافه می کنید به عنوان تصویر پروفایل شما لحاظ خواهد شد.
نکته 1: جهت سهولت کار، در قسمت بالای تمامی صفحات سایت، پنل کاربری در دسترس شما می باشد که می توانید از این پنل استفاده کنید. این پنل زمانی برای شما قابل مشاهده خواهد بود که در سایت ثبت نام کرده باشید.
نکته 2: جهت استفاده از امکانات سایت حتما می بایست ثبت نام کرده باشید. بنابراین جهت وارد شدن به سایت در دفعات بعدی، از بخش ورود اعضاء وارد سایت شوید.
ابتدا از بخش ورود اعضاء وارد پنل کاربری خود شوید. بر روی دکمه «ویرایش اطلاعات - افزودن تصاویر» کلیک کنید. وارد صفحه ویرایش اطلاعات پروفایل می شوید که در انتهای این صفحه دکمه «افزودن عکس» وجود دارد. با کلیک بر روی این دکمه می توانید تصاویر مورد نظر خود را اضافه کنید.
نکته 1: بعد از انتخاب تصویر یا تصاویر مورد نظر، کمی صبر کنید تا تصاویر بطور کامل آپلود شوند و در صفحه نمایان شود. در نهایت بر روی دکمه «به روز رسانی» کلیک کنید تا فرایند ثبت انجام شود.
نکته 2: اولین تصویری که انتخاب می کنید به عنوان تصویر پروفایل شما لحاظ خواهد شد.
نکته 3: شما می توانید بدون محدودیت در این صفحه عکس اضافه کنید.
نکته 4: چنانچه با لپ تاپ یا پی سی کار می کنید، با کلیک بر روی دکمه «افزودن عکس» بطور همزمان امکان انتخاب چندین عکس وجود دارد. اگر با تبلت یا موبایل کار می کنید تصاویر را باید تک تک انتخاب و اضافه کنید.
نکته 5: پیشنهاد می شود جهت سهولت و سرعت کار از مرورگرهای FireFox و یا chrome استفاده نمایید. چنانچه بر روی دکمه افزودن عکس کلیک کردید و وارد گالری تصاویر دستگاه خود نشدید، از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید تا مشکل شما برطرف شود.
ابتدا از بخش «ورود اعضاء» وارد صفحه امکانات کاربری شوید. بر روی دکمه «ویرایش پروفایل - افزودن تصاویر» کلیک کنید. وارد صفحه ویرایش اطلاعات پروفایل می شوید. اطلاعات خود را ویرایش کنید و در نهایت جهت ثبت اطلاعات بر روی دکمه «به روز رسانی» کلیک کنید.
ابتدا از بخش «ورود اعضاء» وارد صفحه امکانات کاربری شوید. بر روی دکمه «ثبت محصول در فروشگاه اینترنتی» کلیک کنید. مشخصات محصول خود را بر اساس آیتم های درنظر گرفته شده وارد کنید. بر روی دکمه «افزودن عکس» کلیک کنید و برای محصول خود تصاویر مناسب اضافه کنید. در نهایت بر روی دکمه «به روز رسانی» کلیک کنید تا اطلاعات محصول شما در فروشگاه اینترنتی کوی هنر ثبت شود.
نکته 1: محصول خود را بطور کامل و دقیق معرفی نمایید و از تصاویر مناسب و با کیفیت استفاده کنید.
نکته 2: جهت ویرایش اطلاعات محصولات ثبت شده از دکمه «مشاهده و ویرایش محصولات» استفاده کنید و اطلاعات محصولات خود را ویرایش کنید.
نکته 3: شما می توانید در این بخش بدون محدودیت آثار و محصولات هنری خود را جهت عرضه بدون واسطه به مشتری ثبت کنید. توجه داشته باشید که برای هر محصول، اطلاعات تماس شما ثبت می شود و مشتریان مستقیما و بدون واسطه با شما تماس خواهند گرفت.
ابتدا از بخش «ورود اعضاء» وارد صفحه امکانات کاربری شوید. بر روی دکمه «ثبت مقاله جدید» کلیک کنید. وارد صفحه ثبت مقاله می شوید. عنوان مقاله و متن مقاله را وارد کنید. از بخش «تصاویر خبر» برای مقاله ومطلب خود تصاویر مناسب انتخاب کنید. در نهایت در انتهای صفحه بر روی دکمه «انتشار» کلیک کنید تا مقاله شما ثبت شود.
نکته 1: توجه داشته باشید که مقالات ثبت شده پس از تایید کارشناسان کوی هنر بر روی سایت منتشر خواهند شد.
ابتدا از بخش «ورود اعضاء» وارد صفحه امکانات کاربری شوید. بر روی دکمه «ثبت خبر یا رویداد جدید» کلیک کنید. وارد صفحه ثبت خبر - رویداد می شوید. عنوان خبر و متن خبر را وارد کنید. از بخش «تصاویر خبر» برای خبر - رویداد خود تصاویر مناسب انتخاب کنید. در نهایت در انتهای صفحه بر روی دکمه «انتشار» کلیک کنید تا خبر - رویداد شما ثبت شود.
نکته 1: توجه داشته باشید که اخبار ثبت شده پس از تایید کارشناسان کوی هنر بر روی سایت منتشر خواهند شد.