در دنیای کنونی به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت ها، ابزارهای متعددی برای معرفی و جذب حداکثری محصولات و خدمات استفاده می شود که یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین این ابزارها، وب سایت می باشد. به عقیده بسیاری از کارشناسان، امروزه داشتن وب سایت برای افراد و مشاغل مختلف و از جمله هنرمندان، تنها یک نیاز نیست، بلکه ضرورتی انکارناپذیر به شمار می رود. علاوه بر آن بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و مشکلات خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند و بسیاری از نیازهای خود را از این طریق برآورده می سازند. بنابراین ضرورت، جامعه محترم هنری نیز برای ورود به دنیای کسب و کار جدید، می بایست در اولین قدم به راه اندازی یک وب سایت حرفه ای فکر کنند تا از آن طریق بتوانند خدمات تخصصی، ایده و محصول خود را در میان میلیون ها کاربر اینترنت معرفی و تبلیغ کنند.

وجود یک وب سایت حرفه ای و حضور یک متخصص که تسلط کافی در این زمینه داشته باشد، می تواند کسب و کار شما را متحول کند. وب سایت شما بیانگر ایده و فکر شماست، پس باید به بهترین شکل طراحی و پیاده سازی شود و به نوعی به کار شما اعتبار می دهد. بدون شک، یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید، لذا توجه داشته باشید که وب سایت، شناسنامه شما در دنیای وب است و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

به منظور داشتن وب سایتی حرفه ای و کارآمد، می بایست از طرح های از پیش تعیین شده اجتناب کرده و خواستار طرح هایی شد که نه تنها از نظر ظاهری، زیبا و جذاب باشد، بلکه با چشم انداز بلند مدت شما همخوانی کامل داشته باشد. به طور خلاصه، شما نیازمند وب سایتی هستید که:

ضمن حفظ وجهه حرفه ای و سازمانی شما، کارآمد، سبک، جامع و کاربرپسند باشد؛

بدون نیاز به کاستن کیفیت، قابلیت سفارشی سازی و نگهداری داشته باشد؛

به هنگام کاربری چه از طریق کامپیوتر خانگی، تبلت و یا گوشی هوشمند تلفن همراه زیبا و جذاب باشد؛

وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آن ها به شرح زیرند:

اطلاع رسانی
درآمد زایی
بازاریابی
ایجاد قابلیت های جدید تبلیغاتی
در دسترس بودن
وفادارسازی مشتریان
تبلیغ همیشگی در پر بازدید ترین رسانه تبلیغاتی جهان
توسعه تجارت و تولید درآمد
فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
متمایز از رقبا
امنیت در بازار
جذب مشتری از اینترنت
برقراری ارتباط دو سویه با مشتری
جلب اعتماد مشتریان بالقوه و خریدآنها
تبلیغات ایمیلی و جذب مشتریان
داشتن هویت در دنیای دیجیتال و همگام با تکنولوژی
رجوع دوباره مشتریان به وب سایت شما برای دریافت اطلاعات

جهت دستیابی به اهداف و مقاصد فوق، خدمات طراحی وب ذیل را به عنوان بخشی از راهکارهای حضور آنلاین خود به شما ارائه می دهیم:

مشاوره با مدیکال نت در راستای تبدیل چشم انداز خود به یک طرح وب سایت مطرح: ما با شما ملاقات کرده و نظر شما را راجع به ظاهر وب سایت خواهیم شنید. بعد از شنیدن صحبت‌های شما، طراحان ما ایده های شما را به طرحی مفصل برای یک وب سایت حرفه ای و زیبا به منظور رسیدن به چشم انداز مورد نظر شما تبدیل خواهند کرد.
طراحی گرافیکی سفارشی: ما با شما همکاری کرده و در مورد چگونگی به‌کارگیری هویت گرافیکی شما به عنوان بخشی ضروری از وب سایت بحث خواهیم کرد. طراحان گرافیکی ما ورودی شما را گرفته و نظر خود را در رابطه با اطلاعاتی که شما در اختیارشان قرار داده اید، با شما در میان خواهند گذاشت و در طول مسیر به تمام جزئیات توجه خواهند کرد.
مدیریت صفحه‌ها و نقشه سایت - برای نمایش محتوا در بسیاری از وب سایت ها، غالبا صفحه جدید ساخته شده و محتوا در آن قرار می گیرد. تکرار این امر باعث پدید آمدن سایتی با صدها صفحه شده که خود مشکل پیمایش و دسترسی دشوار به محتوای خاص را به همراه می آورد. در مقابل با شناسایی نوع محتوا و ارائه ماژول مناسب می توان به جای ساخت ده ها صفحه، محتوا را در یک ماژول بصورت متمرکز و تنها در یک صفحه نمایش داد. در این صورت هم صفحه اضافی ساخته نشده و هم دسترسی به اطلاعات برای بازدید کننده به میزان محسوسی تسهیل می شود.
ایجاد یک وب سایت حرفه ای مطابق چشم انداز شما: گرافیکی که صرفاً برای شما تهیه کرده‌ایم را گرفته و آن را به چیدمانی تبدیل خواهیم کرد که مطابق چشم انداز باشد. نتیجه کار وب سایتی جذاب و کاملاً واکنش‌گرا خواهد بود که با استفاده از یک سامانه مدیریت محتوای متن باز توانمند، نمایانگر شخصیت حرفه ای شما خواهد بود.

وب سایت هایی که توسط تیم حرفه ای کوی هنر طراحی و اجرا می شوند خصوصیات ویژه ای دارند که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می شود:

چیدمانی که هم در کامپیوتر، هم در تبلت و هم در گوشی تلفن همراه زیبا و جذاب است: تمام طرح های ما بر اساس یک چارچوب واکنش‌گرا بوده که به وب سایت شما این امکان را می دهد که با دستگاهی که از طریق آن وب سایت مشاهده می شود منطبق شود. این چارچوب متضمن می شود که وب سایت شما همانطور که می خواهید نمایش داده شود.
محتوای دسته‌بندی شده و قابل دسترس برای بازدیدکنندگان: به کارگیری ابزارهای مناسب و دسته‌بندی صحیح محتوا باعث پدید آمدن وب سایتی می‌شود که مطالب آن در جای درستی نمایش داده شده و بازدیدکننده در کوتاه‌ترین زمان محتوای مد نظرش را پیدا می‌کند.
سفارشی سازی، نگهداری و مدیریت بی دردسر وب سایت: یک وب سایت خوب باید بتواند همگام با رشد تجارت و کسب و کار خود رشد کند. ما نمی خواهیم شما در هر بار به‌روز‌رسانی وب سایت مجبور شوید یک متخصص فنی استخدام کنید و نیازی هم به این کار نیست، چرا که سامانه مدیریت محتوایی توانمند خواهید داشت که کاربری آن بسیار آسان است؛ حتی بدون نیاز به داشتن دانش فنی زیاد.
بی نیازی از تغییر اساسی برای مدتی طولانی: وب سایتی که با بهره‌گیری از آخرین تکنیک های روز دنیا طراحی شده باشد و جلوه بصری مناسبی داشته باشد، شما را برای مدتی طولانی از اصلاح سایت بی نیاز می‌کند.

دی‌ان‌ان (دات‌نت‌نیوک) سامانه‌ مدیریت محتوایی مدرن، آسان و توسعه پذیر است که به شما این امکان را می دهد که خود را با نیازهای روز و تغییرات در عرصه‌ تکنولوژی وفق دهید. این پلتفرم متن باز، شرکت‌ها و سازمان‌ها را توانمند ساخته و امکان حضور قدرتمند آنلاین را برای آنها فراهم ساخته است. سیستم مدیریت محتوای دی‌ان‌ان با بیش از 8 میلیون دانلود، 1 میلیون وب سایت طراحی شده با این پلتفرم و 10 هزار طرح و افزونه موجود برای آن، با اختلاف زیادی سامانه مدیریت محتوای شماره یک در فضای مایکروسافت شناخته شده است. ویژگی‌های عمومی نرم‌افزار به شرح زیر می‌باشد:

استفاده از تکنولوژی NET. : بهره گیری از این تکنولوژی که دامنه نفوذ آن رو به افزایش است و به خصوص نیروی متخصص و مجرب آن در ایران کم نیست، باعث می شود محدودیت های پیش روی توسعه نرم افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه ای کاهش یابد و در نتیجه ارائه راه حل های مبتنی بر این تکنولوژی بیشتر از سایر فن آوری های مشابه جامه عمل به خود بپوشاند.
استفاده از تکنولوژی NET. : بهره گیری از این تکنولوژی که دامنه نفوذ آن رو به افزایش است و به خصوص نیروی متخصص و مجرب آن در ایران کم نیست، باعث می شود محدودیت های پیش روی توسعه نرم افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه ای کاهش یابد و در نتیجه ارائه راه حل های مبتنی بر این تکنولوژی بیشتر از سایر فن آوری های مشابه جامه عمل به خود بپوشاند.معماری چند لایه: برخورداری از معماری چندلایه به عنوان یک اصل اساسی در طراحی نرم افزار و استقلال عملیاتی لایه دسترسی به اطلاعات، لایه منطقی، لایه ظاهری و جلوگیری از تهدیدهای ناشی از طراحی تک لایه، قابلیت های نرم افزار برای توسعه چه از لحاظ کارکرد و چه از نظر ساختار گرافیکی افزایش یابد.
انعطاف و مقیاس پذیری: ساختار ماژولار این امکان را به کاربر می دهد تا متناسب با نیاز خود و انتخاب و نصب طیف ماژول هایی که هر یک کاربری تازه ای به پرتال می بخشد، نیاز خود را برای رسیدن به اهداف سازمانی مشخص مرتفع کند. با توجه به حوزه وسیع انتشار نرم افزار و تعدد توسعه دهندگان آن معمولا به ازاء هر نیاز مشخص، ما به ازائی در قالب ماژول ارائه شده است. علاوه بر آن امکان توسعه و طراحی ماژول برای نیازهای خاص نیز به خوبی در نرم افزار دیده شده است.
یکپارچگی با سایر نرم افزارها: یکی از مهمترین ویژگی های یک نرم افزار موفق امکان اتصال و برقراری ارتباط با سایر نرم افزارها و بانک های اطلاعاتی موجود در یک سازمان یا شرکت است. بستر برنامه نویسی پرتال به گونه ای طراحی شده است که می تواند با اکثر نرم افزارهای متداول سازمانی ارتباط برقرار کرده و با استفاده از این ویژگی به تبادل اطلاعات با این دست از نرم افزارها بپردازد. این مهم باعث ایجاد سطح بالایی از یکپارچگی و ارائه انواع سرویس ها از طریق پرتال می شود.
بومی سازی: نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که امکان تغییر زبان و بومی سازی آن با نصب بسته های زبانی به راحتی صورت گیرد. هم اکنون بسته های اکثر زبان ها برای نرم افزار وجود دارد، لذا برای توسعه وب سایت به سایر زبان ها صرفاً با انتخاب بسته زبانی مورد نظر و نصب آن در پرتال فرآیند بومی سازی هسته نرم افزار انجام می شود.
توارث زیر پرتال ها: این خاصیت پرتال بنا به اقرار اکثر کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات یکی از بی بدیل‌ترین خصوصیات نرم افزار محسوب می شود. با استفاده از این ویژگی با یکبار نصب نرم افزار می توان به تعداد نامحدود زیر پرتال تولید کرد. این زیر پرتال ها که خاصیت های کلی خود را از پرتال اصلی به ارث می برند در عمل می توانند کاملاً مستقل و دارای ساختار گرافیکی، ماژولی، محتوایی و طیف اختصاصی کاربران و سطوح دسترسی باشند. مدیریت پرتال مرکزی دارای نظارت عالیه بر تمام زیر پرتال هاست اما از حیث مدیریت اجرایی، زیر پرتال ها می توانند مدیریت خاص خود را داشته باشند.
سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی: یکی از مهمترین قابلیت های نرم افزار امکان تعریف گروه های کاربری متفاوت و نامحدود و همینطور تعریف نقش ایشان در نرم افزار و ارائه سطوح دسترسی مشخص برای هر نقش یا کاربر می باشد. این مهم شرایطی را فراهم می کند تا ساختار سازمانی و سیاست های مدیریت به راحتی از طریق تعریف سطوح دسترسی میسر باشد.
ثبت رویدادها: این نرم افزار مجهز به یک سامانه قدرتمند ثبت عملکرد می باشد که امکان ذخیره سازی فعالیت کاربران، تغییرات نرم افزار، عملکرد مدیران سایت و زیر پرتال ها را میسر می سازد. این سامانه کنترل و نظارت پرتال را به معنای واقعی آن ممکن می سازد.
تنوع ساختار گرافیکی: همانطور که قبلا اشاره شد نرم افزار از یک زیر بنای چند لایه در طراحی بهره می برد. یکی از قابلیت هایی که این ساختار به نرم افزار می بخشد امکان دارا بودن ساختار گرافیکی متنوع است. نرم افزار می تواند دارای چندین پوسته ظاهری باشد و بنا به نظر مدیران پرتال در بخش های مختلف پرتال به کار روند و یا در دوره های زمانی مختلف و متناسب با تشخیص مدیریت به عنوان پوسته اصلی استفاده شوند.
نسخه‌بندی محتوا: این خاصیت پرتال باعث می شود تمام محتوای ویرایش شده پرتال در بخش های مختلف همراه با نسخه های اولیه ذخیره شوند و در صورت نیاز به استفاده از نسخه های قبلی این امکان وجود داشته باشد که نسخه های قبلی باز آوری شوند. نسخه های ویرایش شده بر اساس تاریخ ویرایش در بخش مدیریت محتوای همان بخش موجود می باشد و کافیست کاربر با کلیک بر روی محتوای مورد نظر آن را بازآوری کند.

امروزه تقریباً هر مشتری جدیدی یک نسخه قابل نمایش در موبایل از وب سایت خود را می‌خواهد، چرا که عملاً مبحثی ضروری است. طراحی واکنش گرای وب سایت دیدگاهی است که بیان می کند طراحی و توسعه باید در پاسخ رفتار و محیط کاری کاربر مطابق اندازه تصویر، پلتفرم و جهت تصویر صورت گیرد. این امر نیاز به یک طرح متفاوت است و نیز فاز توسعه را برای هر ابزار موجود در بازار برطرف می سازد.

ما نیز با بهره‌گیری از همین فن‌آوری، پوسته‌ای واکنش‌گرا برای شما طراحی می‌کنیم. برای طراحی پوسته سایت، چندین طرح متفاوت و برتر روز دنیا در اختیار شما گذاشته شده، با سلیقه شما آشنا شده و بر همین اساس یک اتود گرافیکی اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد. پس از تأیید طرح نهایی، فرآیند تبدیل طرح گرافیکی به پوسته قابل استفاده در نرم افزار انجام خواهد شد.

مرتب‌سازی محتوا

محتوای ارائه شده از سوی شما بررسی و دسته‌بندی شده و براساس تِم جدید به صورت یکپارچه درون صفحه جانمایی می‌گردد.

مرتب سازی صفحه‌ها و نقشه سایت

محتوای سایت به سه دسته ثابت، اخباری و تعاملی تقیسم شده و بر همین اساس نقشه سایت و صفحه‌های سایت مرتب می‌شوند. سپس برای هر نوع محتوا ماژولی مناسب نصب و استفاده می‌شود.

چیدمان محتوا

محتوای سایت بر اساس تِم جدید با چیدمانی مناسب و به صورت یکپارچه با کل سایت درون صفحه پیاده می‌شود.

آموزش

پس از طراحی وب‌سایت، آموزش های راهبری نرم‌افزار به نماینده شما ارائه خواهد شد.

هر نوع فعالیت حرفه ای در دنیای امروز و عصر ارتباطات، نیازمند حضوری موثر از طریق یک وب سایت حرفه‌ای می‌باشد. انتخاب خدمات طراحی صحیح باعث می‌شود که به جای یک تجربه‌ نامطلوب که ممکن است به فراموشی سپرده شود، به یک تجربه‌ به یادماندنی با درصد تعامل بالا که شما را در دیدگان کاربران از همتاها و رقیبان عرصه تجاری خود متمایز سازد، دست یابید. در زیر موارد بیشتری در مورد نحوه فعالیت تیم تخصصی طراحی وب سایت کوی هنر ارائه شده که بدون شک ما را در دستیابی به اهداف و چشم انداز شما یاری خواهد داد:

ما گزینه های طراحی متنوعی را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید از میان آنها بهترین را انتخاب کنید - زمانیکه یک صنف تجاری - بازرگانی متکی به یک طرح وب از پیش آماده شده باشد، هویت منحصر به فرد خود را مخاطره خواهد کرد. لیکن تا زمانیکه با ما همکاری می کنید نیازی به نگرانی در این زمینه نخواهید داشت. گزینه های طرح های ما بسته به میزان محتوایی که دارید تغییر می‌کند و ممکن است به شکل یک بلاگ ساده گرفته تا فروم ها و یا وب سایت های تجارت الکترونیکی در آید؛ هر کدام را که انتخاب کنید ویژگی‌های بی‌همتایی از نظر چیدمان، لوگوها و موارد گرافیکی در آن لحاظ خواهد شد.
طرح های ما مبتنی بر سامانه های مدیریت محتوای متن باز توانمند است - ما بر این باوریم که یک وب سایت خوب یک خلقت ثابت نیست، لذا وب سایت شما را با استفاده از سامانه های مدیریت محتوایی طراحی می کنیم که به سادگی قابل سفارشی سازی باشند. بعد از اینکه کار طراحی شما را تمام کردیم، قادر خواهید بود از این سامانه های مدیریت محتوا استفاده کنید تا از وب سایت خود نگهداری کرده و آن طور که نیاز دارید آن را تغییر دهید. دقت داشته باشید که برای اعمال این تغییرات نیاز به تخصص خاصی ندارید.
طرح های ما در دستگاه‌های مختلف نظیر کامپیوتر، تبلت و گوشی‌های تلفن همراه واکنش گرا بوده و کاربران می توانند تجربه‌ خود در زمینه استفاده از وب سایت شما را به حد اعلا برسانند – ما تا زمانی که نتوانیم متضمن این موضوع شویم که کاربران وب سایت شما، آن را آنگونه که شما می خواهید تجربه می کنند از کار خود راضی نخواهیم بود. هر آنچه که ما طراحی می کنیم واکنش‌گراست چرا که ما به این باور رسیده ایم که شما فقط یک فرصت دارید تا کاربر خود را در اولین برخوردش با وب سایت شما تحت تأثیر قرار دهید.
تجربه طولانی در کنار خلاقیت - 10 سال تجربه فعالیت تخصصی در طراحی و راه اندازی وب سایت های شرکتی و سازمانی مبتنی بر نرم‌افزار دی‌ان‌ان و کسب جوایز و افتخارات داخلی و خارجی در این عرصه نمایانگر تلاش ما برای ارائه بهترین‌ها می‌باشد.