درباره کوی هنر

بدون شک در دنیای کنونی و در عصر فناوری و ارتباطات، به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت ها، ابزارهای متعددی برای معرفی و جذب حداکثری محصولات و خدمات استفاده می شود که یکی از مهم ترین و تأثیرگذارترین این ابزارها، اینترنت و فضای مجازی می باشد.

«کوی هنر» به عنوان یک وب سایت تخصصی در حوزه هنر، با بهره گیری از تیم مدیریتی و کارشناسی حرفه ای، خدمات متنوع و متعددی را در فضای مجازی و دنیای اینترنت به کاربران خود ارائه می نماید.

فقدان مرجعی جامع در حوزه هنر در دنیای اینترنت، به منظور استفاده عموم مردم و همچنین جامعه محترم هنری و افراد فعال در رشته های گوناگون این حوزه، ما را بر آن داشت تا وب سایتی تخصصی و جامع راه اندازی کنیم تا با ارائه خدمات کاربردی، بسیاری از نیازهای عمومی و تخصصی این افراد را برآورده و در ارتقای سطح فرهنگ، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم عزیز گام های استواری برداریم.

ایجاد بانک اطلاعات هنرمندان

در بسیاری از کشورهای پیشرفته، با ایجاد بانک های اطلاعات تخصصی، زمینه دستیابی به اطلاعات موردنظر کاربران اینترنتی بسیار سهل و آسان شده است. عدم وجود چنین خدماتی در کشور ما، موجب شد تا تیم تخصصی و حرفه ای «کوی هنر»، پس از پژوهش، نیازسنجی، امکان سنجی، مشاوره و تبادل نظر با گروه هاي مختلف جامعه هنری ايران و همچنين بررسي سايت هاي متعدد ايراني و خارجي در حوزه هنر، اقدام به طراحی و ایجاد بانک های اطلاعات تخصصی در حوزه هنر نماید و با افتخار این خدمات مورد نیاز جامعه امروز را به کلیه هموطنان عزیزمان تقدیم نماید.


امکان عرضه بدون واسطه آثار هنری هنرمندان به هنردوستان

علاوه بر آن، «کوی هنر» سعی نموده است امکان عرضه مستقیم و بدون واسطه آثار هنری هنرمندان عزیز را به هنردوستان جامعه فراهم نماید. بنابراین با طراحی یک فروشگاه اینترنتی، محصولات متنوع و متعدد هنرمندان را معرفی و در دسترس مشتریان و کاربران اینترنتی قرارداده ایم.

طراحی وب سایت حرفه ای و مدرن ویژه هنرمندان

به عقیده بسیاری از کارشناسان، امروزه داشتن وب سایت برای مشاغل و افراد مختلف و از جمله هنرمندان، تنها یک نیاز نیست، بلکه ضرورتی انکارناپذیر به شمار می رود. علاوه بر آن بخش بزرگی از مردم برای بررسی مسائل و مشکلات خود، ابتدا به جستجوی آنلاین در دنیای مجازی می پردازند و بسیاری از نیازهای خود را از این طریق برآورده می سازند. بنابراین ضرورت، جامعه محترم هنری نیز برای ورود به دنیای کسب و کار جدید، می بایست با امکانات متعدد دنیای مجازی آشنا شوند تا از آن طریق بتوانند خدمات تخصصی، ایده و محصولات خود را در میان میلیون ها کاربر اینترنت معرفی و تبلیغ کنند. قطعاً بسیاری از افراد شاغل در حوزه هنر و شاخه های مرتبط با آن، تاکنون هیچ اقدامی جهت طراحی و راه اندازی وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود نکرده اند، در همین راستا، تیم حرفه ای «کوی هنر»، علاوه بر ارائه سرویس طراحی وب سایت های مدرن و حرفه ای، اقدام به طراحی «بانک های اطلاعاتی تخصصی» نموده است تا تمامی افرادی که به هر نحوی در شاخه های گوناگون هنر فعالیت دارند را پوشش داده و این امکان را فراهم سازد تا فعالیت های خود را بدون هیچ محدودیتی در فضای مجازی و در قالب صفحه اختصاصی (پروفایل)، با معرفی و تبلیغ کنند.

امکان ثبت آگهی و نیازمندی

بخش دیگری در وب سایت «کوی هنر» طراحی و ایجاد شده است که شما هنرمندان گرامی می توانید بدون محدودیت، آگهی و نیازمندی های خود را با موضوعات گوناگون (استخدام، آماده به کار، خرید و فروش ملک، رهن و اجاره، مشارکت، خرید و فروش مواد اولیه، خرید و فروش لوازم و تجهیزات و ...) ثبت نمایید. وجود یک مرجع و منبع معتبر و تخصصی می تواند پیام شما را به جامعه هدف موردنظر برساند.